Varsói mobilitás – március 27.
Az utolsó napra egy kis tudomány maradt. A diákok a Kopernikusz Tudományos Központba látogattak el, ahol még egy planetáriumi előadást is meghallgattak. Kis városi séta, és a város szimbóluma, a sellő, azaz Syrenka megtekintése után a párok a projekt végtermékeken, azaz a videókon és a kvízen dolgoztak. A szülőkön tesztelték a munkájuk eredményeit, majd a búcsú vacsorával…







